Ameliyatsız Gençleşme ve Sıkılaşma

Ameliyatsız Gençleşme ve Sıkılaşma

Estetik plastik cerrahi olarak , yüz boyun ve tüm  vücut için sıkılaşma cerrahi yöntemlerle uzun yılardır yaptığımız işlemlerin başında gelmektedir.peki Cerrahi olmadan vicut sıkılaşması ve daha erken yaşlara dönüş nasıl yapılmaktadır.
Cerrahi gençleşme ve sıkılaşma için altın standart olsa da hafif ,ciddi sarkması olmayan ve mevcut halinden biraz daha iyi duruma gelmek için bazı cihazlı uygulamalar kullanılabilir. Hifu, radyofrekans ve sıcak-soğuk lipoliz gibi uygulamalar bunların başında gelir. Yağların parçalandığı ve vücut tarafından emildiği ciltte sıkılaşma sağladığı mantığına dayanan bu yöntemler birkaç seans uygulama ile 1-2 cm sıkılaşma sağlanabilir. Bunların dışında yine fotona lazer erb-yag lazer teknolojisi ile ciltte özellikle ciltte sıklaşma için kullanılabiliyor.
  Bütün yöntemlerde maksimum sonuç alınsa bile cerrahi ile alabileceğinizin çok altında ve sınırlı kalacaktır. Bahsettiğimiz yöntemler sadece cerrahi istemeyen ve hafif şikayeti olan hatalarımız için birkaç seans uygulayabilmekteyiz.